14. Hlučínský Pasák

Nádherné ráno slibovalo vedro k padnutí. A taky, že jo! Buldoci stáhli své přihlášení a tak se nám podařilo vymyslet dopravu jen auty. To je na turnaj vždy lepší, protože můžeme v klidu dohrát a nemusíme spěchat na vlak. No stres.

Postavili jsme dvě družstva. Mladší, za které hrál Miki, Losos, Miky, Vojta, Čenda, Dano, Vítek, Strom, Straka, Rudek a starší za které hrál Smíšek, Káče, Luki, Fido, Abuš, Šnek, Míra, Pepíno, Kufi, Shaun. Doprovod a povzbuzování zajistila Terka a moje maličkost Maco.

Pořádající Zálesáci vzorně nachystali 4 hřiště, dvě pro mladší kategorie a dvě pro starší. Otevřel se i bufet, Zálesáci grilovali párky…. No bylo o nás vzorně postaráno. V každé kategorii bylo nakonec 5 družstev a tak hrál každý s každým.

Bylo vedro a slunce pálilo jak o život a tak krom drobných spálenin jsme byli fest unavení. Přesto, nebo právě proto, to byla sobota jak malovaná a dobře, že jsme se na ni celý rok těšili. Malým to šlo výborně a nebyli poraženi, zato velkým se to nějak nedařilo. Nicméně vyhráli aspoň jeden ze čtyř zápasů a tak v součtu jsme měli 5 x výhru a to bylo nejvíce ze všech. Na závěrečném nástupu jsme převzali pařez, na který vypálíme svůj druhý zápis.  2. Byl Zálesák. 3. Čmoudík. 4. KADAO. 5. BVÚ.

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Maco

Členem oddílu 36 let

Velký kávomil obdařený božskou trpělivostí.