Takhle si maluju léto

Tradiční akce za odměnu, které se letos zúčastnili Stračena, Vojta, Miky, Strom, Buldok, Palo, Vašek, Mája, Eliška a Bea. Krom samotné akce si zasloužili také překvapení v podobě místa konání a pohodovou akci pod taktovou Maca a Smíška.

V sobotu ráno jsme se sešli na nádraží a nastoupili do vlaku, který jel na místo určení. Místo konání se všichni dozvěděli až v průběhu cesty. Vystoupili jsme totiž v Kopřivnici a vyšlápli si na hájenku Radamoku. K dokonalosti nám scházelo jen krásné počasí, ale i to se časem zlepšilo. Poté co jsme dorazili nahoru a usušili věci, pustili jsme se do poklidného "Bangohraní" a pokusili jsme se dozvědět něco z historie hudby a filmu díky Timeline.


Po obědě se počasí umoudřilo, a tak jsme sbalili plavky a hurá dolů do Kopřivnice na bazén. Dolů jsme šli naučnou stezkou, a tak jsme se kochali místními krásami mezi které patřila lilie zlatohlávek či modranka karpatská. Na chvilku jsme se zastavili na Bezručově vyhlídce s rozhlednou, ale zanedlouho jsme byli dole u bazénu.


Hodinku jsme poblbli a něco málo naplavali, ale hlavně si odpočinuli a relaxovali. Vířivku, která je součástí místního krytého bazénu ocenil každý. A po bazénu zase procházkou nahoru, kde větší kluci připravili oheň a po dlouhé době jsme si opekli špekáčky. Spokojení jsme se pak odebrali do svých pelechů a těšili se na další den.


Neděle byla ve znamení rychlého balení a cesty dolů na discgolf, který jsme si náramně užili. Někteří z nás ho hráli poprvé a hned si jej zamilovali. Ať už se nám zrovna dařilo a dávali jsme to na tři hody nebo jsme zrovna lovili disk z potoka, celou dobu jsme se bavili a užívali si to. V každém případě discgolfové hřiště v Kopřivnici doporučujeme, zejména pak "osmičku"! Hod přes rokli z potokem se každý den jen tak nevidí.


Na discgolfu jsme strávili něco kolem tří hodin, a tak už zbýval jen čas na oběd ve městě a pak hurá na vlak a domů. Ačkoliv bylo letošní TMLko kratší, tak i přesto to byla skvělá pohodová akce, kterou jsme si užili. Protože tak nějak si MY malujeme léto :-)Hodnocení článku

4

Autor článku:
Smíšek

Členem oddílu 18 let

Je všude tam, kde je potřeba roztlačit kamion, přenést obří balvan, nebo něco rozdrtit kladivem (třeba kost). Jinak naše máma, ségra, opora.