První trénink #Másla

První trénink za náma! Počasí sice nepřálo, ale to nám nebránilo se sejít. V malém počtu, ale zato kvalitním počtu..... a jak to celé dopadlo ? dočtete se dále!

23. září ráno. Je škaredě a ačkoliv jsem do poslední chvíle doufal, že aspoň nebude pršet, jsem nucen ráno vstát a vylézt do deštivého dne. Nedá se nic dělat, počasí neporučíme, znamená to pro nás trošku změn.

První změna je ta, že si nemůžeme zacvičit venku na čerstvém luftu, ale musíme se přesunout dovnitř. Sešli jsme se Másla! a k nám se přidali Vojt@, Adasz a Dodo. Je nás šest, což je fajn počet, protože se vlezem do pinpongárny s přehledem. Prvně jsme si řekli program jaký bude následovat a jelikož Máslo(Mikuláš) neměl úbor, dělal trenéra. Rozcvička, to byl dobrý maras. Všichni jsme už měli dost a to jsme se měli teprve rozcvičit. Po rozcvičce jsme se protahovali.

Hlavní částí, bylo změření několika cviků, např. kolik dáme shybů, jak dlouho vydržíme v planku a podobně. Každému šlo něco jiné a taky to tak vypadalo i na papíře. Po tomhle proměření jsme se nechtěli hned rozejít, protože bychom vcelku vlastně nic moc neudělali, tak jsme si dali VIKING WORKOUT, u kterého už jsme se doslova dorazili.

Následovalo protažení na konci pouklízení, oddechnutí a mohli jsme jít směle na oběd, nebo plánovat tábor, nebo kam už jenom nás odpoledne dostalo. Díky klukům co se zúčastnili! Počasí nemusí být vždy překážka, Díky máslům co připravovali akci! už se těším na další trénink!

Hodnocení článku

5

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 8 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.