B7 - 1.Etapa #Másla

Tak první etapa B7 byla je za náma! I přesto, že všechno nešlo podle plánu se akce více než podařila! spoustu skvělých momentů a hlavně Kotě v botě! článek napsal Máslo

Naše první etapa B7, kterou jdem od zadu, proběhla, sice s menšími komplikacemi, ale s úspěchem. Začalo to tím, že jsme se nesešli všichni už na srazu, který byl na nádraží Třinec Centrum. Takže jsme odjeli bez Losose a Rudka a museli jsme na ně počkat hoďku v Těšině.

Když dorazili, tak tentokrát už v plném počtu, naskákali jsme do vlaku a jeli směr Frenštát pod Radhoštěm. Když jsme vystoupili z vlaku, tak hned jdem ať to stihnem v rozumném čase. Asi po 500 metrech chůze zjišťujem, že jdem špatným směrem tak, se otáčíme a s úsměvem pokračujem na druhou stranu. Naši trasu jsme trochu pozměnili tak vedla přes: Kunčice pod Ondřejníkem, Čertův mlýn, Kněhyně, Pustevny, Radhošť a zpátky přes Pustevny do Kunčic pod Ondřejníkem. 

Čekání na zpáteční vlak jsme si zkrátili občerstvením v místní hospůdce a ve zbylém čase jsme mávali na povadlejši dámu asi s dcerou a vnučkou. Takže první etapa zvládnuta na výbornou těšíme se na další.

Mikuláš "Máslo" Sikora

Hodnocení článku

1

Autor článku:
Máslo

Byl členem oddílu 5 let

Silák, fešák, dobré srdce. Každý ho má rád. Kde je těžká práce tam rád pomůže.