Zvlčení

První akce pro všechny nové vlky, aby se správně "zvlčili"

"Zvlčení" započalo hned po příjezdu do Kopřivnice a "výstupu" na hájenku do Janíkova sedla. Jako první čekal všechny velký blok zdravovědy, kde si vlci zopakovali, co ví formou hry s čísly a krátkých simulací s lístečky. Aby se s danou situací, se kterou se v životě můžou setkat, sžili, byly jim přiděleny scénky na různá zranění a změny zdravotního stavu. Pak jsme se společně vydali ven a zahráli si terénní sudoku. Uvnitř jsme si pak zahráli scénky, které jednotlivé skupinky vymyslely. Po večeři jsme se pustili do prvním stmelovacích her, takže po papírcích a upírech začali být vlci konečně jako jedna skupina.

Druhý den jsme začali hned zrána taky zdravovědou, tentokrát již trochu komplikovanějšími případy a společně jsme rozebrali celou lékárničku. Pak se vlci s Macem pustili do krátkého bloku "jak se chystá akce". Vlčí kuchyňská služba fungovala na výbornou, a tak jsme se po obědě a čtecí pauze pustili do další části "uvádění her a pomoc na akci". Mezitím se vlky vyplašilo ječení a pískot a Kufi v kaluži krve na schodech. Samozřejmě se jednalo o simulaci zranění, které vlci více méně zvládli ošetřit a o Kufiho se postarat. V průběhu odpoledne je čekala ještě popálenina druhého stupně, kde společně zvládli ošetřit i hysterického Smíška. Pak si na chvilku poslechli pár odstavců o Amuletu a společně si vyrazili vlčí tlapu na přívěsky, které teď všichni mohou společně nosit. Večer se zase zaupírovalo, ale vytáhli jsme i kytaru a společně zapěli.

V neděli se vlci pustili do chystání podzimek, které už trochu chystali i předešlý den. Po odjezdu z hájenky tak byl zpracován celý námět podzimek včetně jednotlivých bloků a společně se těšíme až si Záhady s.r.o. budeme moct o podzimních prázdninách spolu užít.


Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Smíšek

Členem oddílu 17 let

Je všude tam, kde je potřeba roztlačit kamion, přenést obří balvan, nebo něco rozdrtit kladivem (třeba kost). Jinak naše máma, ségra, opora.