Quest Jahodná

Během konce roku 2020 jsme jsme měli omezenou činnost. Nařízením vlády se nám naše činnost smrskla na posílání nějakých mailů a zadání. Jedním z těchto zadání byla výzva k projití Questu na Jahodné. Ti co vzali své rodiny na víkendovou procházku, neprohloupili a zde jsou jejich zápisy. Fotky najdete samozřejmě ve fotogalerii.

Maky - líbilo se mi to, viděli jsme hodně památek a byla to hezká procházka lesem. Nejtěžší bylo, že nebyla hnědá půda, ale hnědá zem. A bylo dobré, že jsem nemusela být celý den doma a nudit se. Děkuji za pěkný výlet.

Domi - výlet byl dobrý, bylo zajímavé, co vyluštíme. Chodili jsme po lese a tak, strašně se mi líbilo, že jsme byli na čerstvém vzduchu a netrčeli doma. největší zážitek byla houpačka na konci :-)

Šimon - nejvíc se mi líbila houpačka a potom se mi líbila ta skála u té houpačky a hory a výhled. Nejlepší bylo jít spolu.

TERY - Tajenka zní *************(přece to neprozradíme všem čtenářům), výlet se vydařil, sluníčko přálo, nikdo nepřišel k újmě, v lomu jsme našli nějaké zkameněliny rostlin, pomáhali jsme vyprostit auto, které špatně najelo, potkali jsme Aňu, Maruška přišla na 8. stanovišti o zub, Šimda opět bodoval, děkujeme za super den

VIKI - Ahoj Martine, výlet jsem si moc užila. Šli jsme včera za pěkného počasí. Cestou jsme nepotkali skoro ani živáčka, naštěstí ani divoké prase. Moc se mi líbilo v lomu na houpačce. Pěknou neděli. VIKI

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Mr. Who?

Délka členství není známa