První akce v novém roce 2015 !! - Bazének

Začal rok 2015 a Maco si nás chtěl otestovat v tom, jak moc zdatní plavci jsme. Tento rok snad budeme jezdit trošku víc a naší malíci s tomíkama nám stárnou, proto bude dobré vědět kdo po udělání zůstane na vodě plavat a kdo půjde ke dnu.

V sobotu za chmurného počasí jsme se všichni sešli uprostřed nové čekárny Haly Stars. sešli jsme se čtyři velcí a mnoho malých. Maco nám koupil vstupy a tak jsme se vrhli, někteří poprvé, do nového bazénu.

Než jsem se stačil dostat od skříňky do bazénu a mezitím se osprchovat mnoho malíků už čekalo frontu na tobogán. Tak jsem se dostal do bazénu dal jsem si pár temp a už jsem měl svolávat děcka k Macovi, abychom si ujasnili pravidla. (sám nevím co Maco říkal, protože jsem se tam nestihl dostat včas.) Na bazéně bylo dost lidí tak jsem si šel prvně zaplavat. Pak jsme si zajezdili na tobogánu, ale potom přišla razantní změna. Míra vytáhl GOpročko! no jo a otestovat jeho vodotěsnost bylo třeba, a kde jinde než na tobogánu ! Naše blbárny šly dál a dál. od skákání do vody po sjíždění tobogánu po břiše, až nakonec jsme se dostali k poslední čtvrthodince, kde jsme chtěli zahrát hoňky s podplaváváním. 

Na závěr by bylo třeba zmínit, že Gvizd byl nejrychlejší na tobogánu (určitě podváděl) a vyhrál půllitr kofoly. utopit se nikdo neutopil, a tak hurá na vodu.

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 8 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.