Jahodná - Malý Ostrý - Prašivá - Bystřice

Co se asi skrývalo pod Kořeny u Pěšiny ? 

Jednoho, překvapivě bílého sobotního rána, jsme se Já, Šnek, Chip, Čenda, Vojta, Adam, Danda, Miky, Lea, Losos a nakonec i Rudek s Viki sešli v naší čupr klubovně. Naplánovaná byla kratší trasa a tak bylo třeba zamknout a vyrazit.

Po cestě jsme měli jeden úkol, a to najít zalogovanou kešku se skřítky z této akce. Maco nám dal GPSku s nápovědou a zbytek už byl na nás, teda mělo být na Malících a Tomících, ale nakonec to dopadlo tak, že po příchodu na dané souřadnice se děcka rozprchly do všech směrů a 15 minut hledaly. Někteří z Tomíků hledali po všech různých dírách v zemi, i když rozkaz zněl jasně: "pod kořeny u pěšiny", ale nemohli to najít. Jiní si zas v klidečku postávali a povídali si mezi sebou s nadějí, že kešku někdo najde. Po dlouhých 15-minutách nic nenalezení, se do toho opřeli zkušení Lovci pokladů, a to konkrétně Já a Šnek, no a verdikt ? Ano nakonec jsme to společnými silami našli. Tak skřítky jsme rozdali, kešku zpátky schovali, ale měli jsme tak trošku skluz, tak jsme museli trošku přidat abychom domů nedošli za tmy. Cesta nám rychlo ubíhala a zanedlouho jsme se dostali z Jahodné na Malý Ostrý. Mrknutím oka jsme se objevili v Nýdku a z Nýdku, trošku neplánovanou obchůzkou na Prašivou, kde Čenda s přívrženci začali obviňovat Šneka že se zase ztratil, ale marně. Na Prašivé jsme dali menší pauzu a rychle jsme se v časové tísni museli vydat na vlak do Bystřice. Vyšli jsme někde nahoře ve Vendryni a tak jsme usoudili, že lepší bude sejít do Vendryně na vlak, bylo to blíž a levnější, o dost levnější ;).

I když bylo škaredě, tak jsme si užili další z super akcí. Neztratili jsme se ani jednou, což podle Čendy je pro Šneka neobvyklé a našli jsme naše skřítky.

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 8 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.