Letní tábor 2015 - Píseň ledu a ohně

Kdo by chtěl vědět o čem byl náš tábor, si může přečíst následující článeček, a kdo se chce dozvědět podrobně co se na táboře dělo a naše zážitky z něj, ten ať si počká na časopis! :D enjoy! 


Tento rok jsme měli během dvoutýdenního letního tábora opravdu napilno. Chcete vědět jak ? Díky Literární předloze George R.R. Martina jsme se mohli ocitnout na čtrnáct dní v Západozemí, světa Písně Ledu a Ohně, které se ocitlo v ohrožení! Divocí se snažili zaútočit na zeď a Noční hlídka byla natolik oslabena, že si musela zavolat na pomoc posily z celého kontinentu. Tak jsme se tedy rozdělili na čtyři rody Západozemí, konkrétně rody Stark, Lannister, Tyrell a Martell, na pomoc nám přišli i potulná Tyrellská lučištnice, Mormontí žoldnéřka, Lord Velitel Noční hlídky, Mistr Noční hlídky a nejlepší bojovník Noční hlídky, jež se chopili výcviku všech udatných reků, kteří chtěli ochránit svou říši. Lordi si navlékli své pláště, mistři se připravili k léčení, lučištníci si založili své šípy, bojovníci tasili meče a byli jsme připraveni bojovat. Po boji s divokými nás, ale čekalo nepěkné překvapení, ale to až za chvíli…


 Náš tábor se nacházel poblíž Radenice u Žďáru nad Sázavou, odkud jsme podnikali různé výpravy nejprve jsme si dodělali zbraně, pak jsme prozkoumávali terén, lovili mamuty, hlídali si tábor před Divokými, až nakonec přišlo na střet, který jsme odrazili a dostali se až do tábora Divokých, kde jsme zjistili, že divocí jenom utíkali před větší hrozbou, a to Bílými Chodci, které nejde zabít normální zbraní. Naštěstí jsme našli deník starého bratra noční hlídky, ve kterém stálo, že Bílé chodce zabije obsidián, který jsme následně museli doslova vytrhnout ze spáru stínokočkám.


 Bojovat jsme ale nemohli věčně a taky jsme si museli dát chvíle pauzy, a k tomu nám posloužil skvěle hrad Pernštejn, na který jsme se vydali, a taky město Žďár nad Sázavou, kde jsme navštívili Zelenou Horu.

 Naše radovánky po hradech a ve městech nemohly trvat dlouho, protože jsme ještě neměli poražené Bílé chodce, které jsme díky obsidiánu přemohli. Všichni nepřátelé byli pryč. Říše je zachráněna, ale nějak pořád je bez panovníka. Rody mezi sebou uzavřeli dočasný mír při bojích s hrozbami za Zdí, ale teď bylo třeba rozhodnout, kdo se stane vládcem nadobro. Proběhl tedy souboj všech čtyř rodů najednou, a ačkoliv se zdálo v jednu chvíli, že na trůn usednou Martellové, tak je nakonec porazili Tyrellové a říše se mohla těšit na novou královnu. No, a když už jsme měli královnu, tak jsme ji museli řádně korunovat a na počest korunovace uspořádat rytířský turnaj a pořádnou hostinu jako oslavu dobrého konce.Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 8 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.