3. výzva

 Nevím, jestli se výzev někdo bojí, ale v poslední době chodí na výzvy stále stejní. Takže se opět sešli Miky, Vojta, Rudek, Čenda, Lea, Stračena a Chip. Na začátku jsem je rozdělil do dvou grup.
 Je jasné, že při lichém počtu nebylo rozdělení úplně spravedlivé, ale jak poznamenal Rudek je to aspoň větší výzva. Takže jeden tým byl pod vedením Rudka a s nim byl ještě Miky a Lea a druhý tým vedl Čenda a rozkazy udílel Vojtovy, Stračeně a Chipovi.
Vrhli jsme se tedy do tří aktivit ve kterých dokázali, že umí táhnout za jeden provaz. První se odehrávala na dálném severu a východě. Tedy na Sibiři. Jedna ruská ropná společnost potřebovala dopravit ropu z bodu A do bodu B, ale jak už to bývá měla žalostně málo trubek. Tak to vyřešila po svém. Nakonec to dobře dopadlo a to dokonce jen s malými ekologickými škodami. Skupina naftařů vedených Rudkem zabodovala.
Druhá aktivitka byla střelecká. Úkol byl trefit terč. Trochu to ztížila skutečnost, že střelec byl slepý, navigátor němý a tlumočník ze znakové řeči byl se střelcem svázán zády k sobě. Čenda dal tentokrát Rudkovi na frak.
Poslední rozhodující byl úkol seřadit míče v co nejkratším čase podle velikosti. I přes zavázané oči se to oběma týmům podařilo výborně, ale Rudkův tým byl rychlejší. Tím se stali úplnými vítězi. 
Byl to fajný den.
Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Maco

Členem oddílu 35 let

Velký kávomil obdařený božskou trpělivostí.