Malý Fatranský Kriváň pokus č. 2

 Mráz, sníh, vítr, déšť ... Takhle nás přivítala Fatra, no co víc si přát! 
 Prvně se měl tento výlet uskutečnit 28.11. jenže den předem jsem zjistil, že bych jel jenom Já a Šnek. Oba jsme chtěli, jen nám přišlo líto našich těžce vydělaných peněz, chtěl jsem říct, že nám bylo líto toho, že by o akci přišli ti co nemohli, a tak jsme se rozhodli, že dáme ostatním šanci trochu později a to 28.12. o svátcích. 27.12. vycházejíc ze šichty z Ostrého jsem věděl, že nás není o tolik víc, že jsme jenom 3, ale co už. Potom co bylo 26. i 27. krásně, tak jsme byli celí natěšení, že si uděláme supr výlet. 

28.12.2015 jsem brzo vstal, všechno si přichystal byl jsem připraven a natěšen, ale nadšení mi zkazila zpráva, že je pěkně hnusně. No co už stejně tam chcu. Šnek s Lucou mě nabrali v Jablunkově a jeli jsme na Slovensko do Strečna. Zde jsme nechali naši dodávku a pustili jsme se nahoru. Byla pěkná kosa, ale to pominulo jen co přišel nástup na hřeben, ten nás myslím dost prohřál. čím výš jsme šli, tím horší počasí snad bylo. začalo to mlhou, potom deštěm, těsně pod vrcholem ještě vítr. Nejhorší bylo ale to, že nikdo z nás neviděl kam vlastně jdeme vždy jsme viděli jenom tu stěnu té bílé mlhy a nic víc. Nakonec jsme ale dobrodošli, zapsali se na vrcholu a rychle upalovali dolů, protože co tam, stejně se nebylo čím kochat. Dolů jsme pospíchali na vlak, který by nás měl dovézt k dodávce a naštěstí jsme ho stihli. 

Parádní výlet, chtělo by to zas něco podobného nebo nějaký přechod protože: "the mountains are calling, ... so I must go!"
Hodnocení článku

5

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 7 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.