Lyže

 předem se chci omluvit, že tento článek vychází až když je venku zeleno, ale aspoň si s úsměvem připomeneme, jak jsme se jako oddíl vydali na lyže! 
Tato akce, byla vyžadována už více lidmi, hlavně Wiki, která prosila o lyžařskou akci nějakým tím rokem. Konečně byla před náma. Já jsem měl udělaný kurz lyžařského instruktora, a proto bylo všechno papírově v pořádku a mohli jsme vyrazit na lyže.

Akci jsem si schválně naplánoval kolem jedenácté hodiny dopoledne, protože nejenom já, ale i Kuba Raab jsme večer předtím pařili na studentském plese a na lyžích by šlo poznat, že nejsme dospaní. Nicméně, sešli jsme se v Mostech na parkovišti, kde jsme si řekli jak se rozdělíme, dokdy jezdíme, jak jezdíme apod. Rozdělení bylo následující Já jsem se ujal Mikiho a Vojty jako úplných nováčků. Kubusz, Wiki a Shaun jezdili s a dávali pozor na  Adama a Vítka. Anett, coby Snowborďák jezdila tak nějak sama. Všichni jsme se rozprchli ke svým vlekům a začali si užívat lyžování. Mikiho s Vojtou jsem seznámil s lyžemi a s tím co mají kdy dělat a podobně, a potom jsme se vyvezli na menší svah a zkoušeli sjet kopec. Musím říct, že Bukovec má 1000x lepší podmínky pro to, abyste se naučili lyžovat, ale mí dva svěřenci se drželi skvěle. Vojta pochopil trošku rychleji, jak se sjíždí kopec a mohl si to procvičovat potom sám. S Mikim to byl boj, který jsme nějak úspěšně dobojovali. Ostatní co jsem viděl, tak si zalyžovali, všichni jezdili skvěle, Starší se snažili mladším poradit a zlepšit je. Lyžování uběhlo raz dva a už nám vypršel čas a už jsme museli končit. No nic naplat, sedli jsme si do Bufetu, abychom si něco dali, pokecali a rozjeli se do svých domovů.

Někdo se seznámil s lyžováním, někdo si zalyžoval s přáteli, někdo se v něčem zdokonalil. Díky všem za akci a doufám že si na lyže a snowboard zajdeme příští rok víckrát, dovolí-li počasí.
Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 8 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.