Beskydská hřebenovka

Sešlo se nás pět a to: Maco, Anet, Losos, Rudek a já Ania. Měli jsme se sejít 9:30 v Třinci u Slovanu a jet autobusem, ale vzhledem k našemu malému počtu, si pro nás Maco přijel dodávkou a vyrazili jsme. Celou cestu jsme si povídali, takže dorazit na parkoviště a zaparkovat trvalo jen chvíli.
Vystoupili jsme šli přímo na Chatu Hrádek. I když se cesta střídala malou vrstvou sněhu a blátem a to pořád dokola, dorazili jsme tam raz dva.a chatě nás přivítali Kufi a Shaun  a jen co jsme si sedli a objednali, dali nám první šifru, nad kterou jsme dumali snad nejdýl. Zbytek šifer jsme už zvládli rychleji a celkový čas jsme měli něco kolem půl hodiny. Po doluštění šifer jsme na chatě ještě chvíli poseděli a pojedli. Kolem dvanácti jsme se dokopali k odchodu a opustili tím Kufiho a Shauna, kteří čekali na další dva týmy luštičů. 
Vylezli jsme ke zvonici a pokračovali dál do kopečka. Na malé loučce jsme se rozhodli zahrát si koulovačku, samozřejmě dívčí tým vyhrál všechna kola... Následně jsme se rozhodli postavit sněhuláka, a když toho sněhu na louce už moc nezbylo, vyrazili jsme dolů. 
Jelikož Maco vyprávěl své příběhy a názory ze své nekonečné studny vědomostí, cesta uběhla rychle. Po návratu k dodávce nás překvapil čas, byla jedna hodina odpoledne a podle plánu jsme se měli vracet 16:30. Naštěstí žádné problémy nenastaly a Maco nás v pořádku dopravil domů.


Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Ania

Délka členství není známa

Cílevědomá, přátelská, někdy nabroušená a ostrá jako břitva. Značka: pokoru se teprve učím.