Trefa 2016

Před rokem jsme si na Železném Tomíkovi poslechli nadšené vyprávění o Trefě od Čmoudíků. Pro nás neznámé akci se zajímavým tématem. Střelba z luku a vzduchovky pro nás není ničím novým, ale na chvíli být jako biatlonista s malorážkou, nebo si zkusit palbu s pistole, to je něco jiného.
A tak slovo dalo slovo a k naši dodávce se připojili další dva vozy od Kufiho a Lukyho Szlaura (bývalý člen) a mohli jsme vyrazit. Už od spuštění přihlašování na akci se každý normální kluk v oddíle těšil, ale holky to zas tak nebralo. O to více nás potěšily 3 milé dívčiny, které se rozhodly trochu okrášlit naši sestavu. 
Cesta podle Lišky (naše navigace) ubíhala skvěle. Vedl nás dobře až do chvíle kdy narazil na měnící se krajinu důlních vlivů. Tak se nám stalo, že jsme byli sice 200 metrů od cíle, ale cesta se rapidně zhoršila, aby nakonec byla zatarasena hromadou šutrů. Takže otočka a malé hledání alternativní trasy a pak již parking střelnice. (druhá cesta vypadala skoro stejně špatně jako první)
Na parkingu z aut vyskákali: moje maličkost, již zmínění Kufi a Luky, Viktor (podle výsledků asi čistič), Anett, Wiki, Lea, Vojta, Miky, Kokaš, Stračena, Pašo, Losos, Chip. Rudek, Danek a Vítek. Celkem 17 ostrostřelců.
Po vysvětlení pravidel, rozdání průkazů a naplánování kterou disciplínou začít, jsme se rozešli každý po svých. Disciplín bylo sedm. Luk, vzduchovka, granát, prak, šipky, malorážka a pistole.
Den byl krásný, disciplíny ubíhaly a tečka na konci, ve formě grilovaného párku s malinovkou, krásu a pohodu dne umocnila. Dokonce jsme, i když nováčci akce, získali dvě medaile a to obě v nejmladší kategorii do 10 let. 2. místo Kokaš a 3. místo Viktor, který asi cíle čistil úspěšně.
Dost slov. Cesta domu ok, akce super, příště zas! 
Tak ještě přidávám výsledky co mi došly.Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Maco

Členem oddílu 35 let

Velký kávomil obdařený božskou trpělivostí.