Hlučínský Pasák 2016

Na tuto akci jezdíme již několik let a vždy si ji musíme pochvalovat a to hlavně proto, že si dobře zahrajeme soft. Letos bylo vše jinak.
První věc co bylo jinak byla organizace. Po letech nejasností a zmatků se akce dostala letošním ročníkem o dvě úrovně výše. Ne jen, že to byla jako vždy příjemná akce, ale byla i perfektně zvládnutá organizačně. Každý věděl co má kdo dělat, zápasy odsejpali ve svižném tempu a rozhodčí byli letos opravdu jak mají být, féroví.
Mimo to se nám podařilo v malých i velkých obsadit 2. místo což nás jako v průměru nejlépe se umístěný oddíl vystřelilo na 1. místo celkově. To určitě potěší, ale hlavní bylo, že jsme si suprově zahráli. 
Aby to nevypadalo, že to bylo vše jen pozitivní, tak musím zmínit i negativa. 1. k výsledku vítězného oddílu jsme se museli probojovat přes početní chyby rozhodčí, která neumí průměrovat výsledky, jak by řekl Stroužek, ale co už. 2. Průměrování je super, ale když se oddílu podaří postavit 3 týmy, tak se automaticky vzdává vítěztví, což by bylo potřeba asi doladit. 
Příští rok jedeme zas. Však jedeme obhajovat titul.
Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Maco

Členem oddílu 35 let

Velký kávomil obdařený božskou trpělivostí.