Podzimní Moravice

Fajn akce, kdes měl být! Prostě tradice - podzim - voda - Moravice - větve a VORY!
Všichni přihlášení se sešli v neděli 18. září 2016 v loďce. Mezi námi vodomily nechyběli ani Miki, Čenda, Losos, Maro (snad pamatuju dobře jméno, jinak Lososův táta), Šnek, Pepe, Kača,  Smíšek, Kufi, Maco, Stračena a Miky.  Vzhledem k tomu, že den před námi jeli na Moravici Royali, tak naše balení bylo opravdu rychlé. Do dodávky se naházelo vše, co dovezli a zbyl nám čas i na kafe.

Cestu vám nijak popisovat nebudu. Prostě klasika, takže auta, hudba a my. Na místě jsme se setkali s Mirem a Luckou, navlekli jsme na sebe neopreny, nafoukali lodě a čekali na pány řidiče (rozuměj Kufi, Miro, Pepe), abychom mohli vyrazit. Joo a ještě jedna perlička. Kdyby někdo nevěděl, tak jsme oficiálně přejmenováni na MARACAYBO 13. Holt napsat doklad do účetnictví dalo slečně výběrčí poplatků za sjezd řádně zabrat.

Na vodě bylo tentokráte plněji než obvykle. Teda alespoň takový jsem měla dojem. Možná to způsobilo nepěkné počasí v sobotu, kdo ví. Každopádně vodu jsme co chvíli předjížděli a čekali na ni. Nezbývalo nic jiného než se postarat o nějakou zábavu. Takže cvak - cvak a cvak. Většinou se o "zábavu" postaral Losos se Stračenou, ale Kufi s Mikim nechtěli taky zůstat pozadu a jednou to překlopili taky.

Ostatní, kteří neměli potřebu zpestřovat zábavu vlastním cvaknutím, ale i včetně těch "cvakačů" se bavili zejména vory, které často narážely do větví. Chvílemi tak lodě vypadaly jako bychom vyjeli z lesa. Bez jediného problému jsme zvládli i všechny jezíky a celý sjezd byl fajn a v pohodě.

Svou padlojízdu jsme zakončili v Hradci nad Moravicí, což se sice některým úplně nelíbilo, ale kdo by se chtěl ochudit o ty fajné skoky, že? Suma sumárum akce na výbornou bez ohledu na počasí a množství lidí, které jsme potkávali. Tak zase na jaře na vodě.

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Smíšek

Členem oddílu 17 let

Je všude tam, kde je potřeba roztlačit kamion, přenést obří balvan, nebo něco rozdrtit kladivem (třeba kost). Jinak naše máma, ségra, opora.