Slavnostní premiéra!

Jou tak Co se dělo v loďce 3.12.2016 ? kolem loďky jezdily limuzíny, před vchodem se objevovaly davy splašených novinářů, kteří hladově čekali na naše hvězdy. Na ty byl připraven slavnostní večer při příležitosti premiéry jednoho Průkopnického díla Maracaibské filmové společnosti Bajki s.r.o. Na naše hvězdy kromě filmu čekaly i odměny a ocenění v podobě Jojo Mikulášů (jako místo Oscarů, kdyby někdo nepobral).
Sešlo se nás dost i přes to, že na stránkách na akci bylo přihlášeno pouze 12 lidí (těch 12 dostalo Jojo Mikuláše, zbytek nemá být líný a udělat těch pár kliknutí, všem to pomůže). Malíci s tomíkama se uchýlili do pinpongárny, do doby než vlci dozdobili, doladili detaily a připravili vše aby bylo perfektní. 
Náhle za zvuku famfáry se všichni hosté přesunuli do klubovny a usadili se na svá místa.... Začal program, uvítání, představení slavných filmových osobností Maracaibské filmové společnosti, film, předání ocenění, dojedení dobrot a úklid. Bylo to možná Krátké, zato intenzivní :)
Seznam ocenění pro ty co se nemohli dostavit:
Hlavní mužská role - Rudek Raab
Hlavní ženská role - Domča Džupinová
Hlavní záporná role - Lea Romanowská
Vedlejší role - Losos, Zdenda, Palo, Vašo, Maruška, Kaťa, Klárka, Křok, Vojta, Miky, Čenda, Leňa
Kaskadér - Strom
Střih a Kamera - Maco
Režie - Viki
speciální ocenění patří naší Klapce - Aničce, protože bez klapky bychon nevěděli kdy točit a Alfonsovi za jho bohužel nedotočený snímek z Dědova.
 A to je vše, ovšem když se Vám tato akce líbila, nebo byste nějakou premiéru zažít ještě chtěli, tak se chytněte kamery a něco natočte :D 
Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Kufi

Členem oddílu 7 let

Zapálený, bláznivý, hrr, věrný, spolehlivý. Prostě velké psisko.