Vodácký trénink

Sobota Je sobota ráno a v klubovně se schází horda lidí. Přišli všichni, co se nahlásili a možná i někdo navíc. Počasí nebylo zrovna nejlepší, ale než probereme vodáckou teorii, tak bude snad lépe.

Sedli jsme si do kruhu a udělali kontrolu, kdo přišel. Takže - Smíšek, zde, Buldok, zde, Vašo, zde, Maja, Palo, Miky, Vojta, Stračena, Maco, Strom, Wiki, Čenda, Losos, Lea, Chip, Filda, Gagetka, Bea, Klárka, Rudek, Eliška a VítR, ZDE. Chybí Miro a Kufi, ale za chvíli už přijíždějí. 

Celkem 24 lidí a je tedy potřeba nakoupit pro celou bandu, a tak sedám do dodávky a uháním směr obchod. Bohužel mi svítí kontrolka na palubovce. Když se zastavím doma, tak už nenastartuju. Zajišťuji tedy náhradní odvoz jídla, úpravu programu a odvoz materiálu při nedělním sjezdu Olzy. Vše se podaří, a když s Mirou vcházíme do klubovny, tak už děcka mají vodáckou teorii za sebou. 

Dopoledne uteklo jako voda v potoce a my míříme do Greenu na oběd. No bylo to fajn. 

Po obědě se dělíme na dvě grupy, nazdárci se učí jezdit v lodi a ostatní trénují softball. 


Neděle 

V neděli se k nám přidává ještě Míra, Čenda Král a Niki. Čeká nás sjezd Olzy a tak rychle nabalit vozík, připravit kdo s kým jede, a první skupinka, silnější, odjíždí do Hrádku Harcowa a hurá po řece dolů. Druhou skupinku vyváží Rosťa autem do Bystřice a tady se připravíme na jejich sjezd sem a uděláme výměnu několika posádek. 

Dávají se na jednu loď lidi, kteří pojedou závodit na Železného Tomíka, a pak samozřejmě zůstanou ti zdatní kormidelníci a rozeberou si malíky na lodě. A vjo dolů do klubovny. 

Já jedu s ostatními vlakem do Třince, kde nakoupíme večerní gril a jdeme do Loďky rozdělat oheň a ugrilovat večeři. 

Až na to, že se musím rozčilovat s leností u balení, tak to byl krásný den a podle vyprávění i plný zážitků. 


Pondělí 

Ráno mne probouzí chladné a ponuré ráno a jsem rád, že jsme zvolili na dnešek dvě hodiny bazénu. 

Nejsme sice všichni, nepřišli už Wiki a Niki, Eliška, Strom a taky žádný z Mirků, ale i tak to bude vydařených 120 minut zábavy a her a samozřejmě plavání. Mistrem světa amoleta ve sjezdu na tobogánu se pro tento den stává VítR. 

Dobrý víkend. Moc se mi líbil.

Hodnocení článku

Článek zatím nikdo nehodnotil.

Autor článku:
Maco

Členem oddílu 36 let

Velký kávomil obdařený božskou trpělivostí.