Mr. Who
Mr. Who?

Dobytí vrcholu Goduly

6. 12. 2020, se ve stále trvajícím omezení, vydala skupina několika tomíku na Godulu. Původně tu mněl být jen zápis Nadi, ale protože se Myšák spletl a udělal zápis z Goduly místo ze šifrovačky, tak si můžete přečíst dva pohledy na akci.

MYŠÁK

Když jsem dorazil do klubovny, tak jsem zjistil, že jsem přišel mezi prvními. Po chvíli dorazili všichni   a výprava na Godulu mohla začít.

Nejdříve nás Maco zavezl svou dodávkou na malé parkoviště pod Godulou. Kopec vypadal hodně malý, ale když jsme stoupali, tak mi to tak malé nepřišlo. Stoupali jsme a stoupali, až jsme dorazili k památníku, k vydání Tolerančního patentu. Po dalším stoupání jsme dorazili na vrchol. Z něj byl tak hezký výhled!

Cestou dolů jsme se zastavili v malé hospůdce, kde jsme si někteří dali Kofolu.                                   

Součástí hospůdky bylo veliké šachové pole, tak jsem toho využil a zahrál si Šachy s Maky. Nakonec jsem jí porazil, ale zase tak lehké to nebylo.

Když jsme všichni dorazili na parkoviště, tak nás Maco zavezl do klubovny. Některé děti zavezl až domů.


NAĎA

Výlet na Godulu

Jeli jsme autem do komorní Lhotky. Tam Máco zaparkoval auto a šli jsme k památníku. Tam jsme se vyfotili a šli jsme dál. Vyšli jsme na vrchol Goduly. Z vrcholu Goduly jsme sešli dolů k dalšímu památníku. Tam nám Máco povyprávěl něco o historii památníku. Pak jsme sešli dolů na chatu, kde jsme si dali sváču .Taky jsme si zahráli šachy. Zpátky jsme šli dolů kolem Ropičky až k autu.

Zatím zde nejsou žádné komentáře.

Pro vložení komentáře se musíte nejprve přihlásit.