Martin Strnad
Maco

Zimák 2023

Náš zimní tábor v Rýmařově byl skvělým zážitkem pro všechny účastníky. Získali nové dovednosti a prožili nádherný týden v nádherné zimní krajině....

Zimní tábor se konal v termínu od 3. do 11. února a účastnilo se ho 20 nadšených účastníků. Tak takhle nějak by mohla znít krátká zpráva z tábora.

Tábor byl jako vždy plný aktivity a zábavy. Samozřejmostí bylo, že jsme se učili, nebo zlepšovali v jízdě na kouzelných prknech (běžkách). Letos byly běžecké tratě vynikající. První den sice foukalo a trať se nám ztrácela před očima, ale už druhý den se počasí proměnilo a před námi byl krásný slunečný týden s mrazivým vzduchem.

Neustálý pohyb, pokusy o jízdu soupaž se brzy odrazily na bolesti svalů ramen a břicha, ale s každým dnem se naše fyzička zlepšovala. Kromě krásného počasí jsme se mohli kochat přenádhernými výhledy na Rýmařovskou pahorkatinu.

Samozřejmostí pak byly hry, pohoda, skvělá atmosféra. Prostě jsme zase prožili jednu skvělou "skoro-rodinnou dovolenou".

Večer jsme pak unaveni, osprchovaní zalezli do největšího pokoje a zahráli si několik her a zazpívali nějaké písničky s kytarou a ukulele.

Kromě sportovních aktivit byly na táboře organizovány různé hry a soutěže, které pomohly vytvořit mezi účastníky silné pouto. Hry byly různorodé a zábavné, od týmových her až po kvízy a soutěže ve výtvarném umění. Účastníci se také naučili nové dovednosti, jako je přežití v divočině a stavba přístřešků.

Jak jsem již psal, kromě hromady sněhu jsme se mohli těšit i ze slunečného počasí, což znamenalo, že jsme si odvezli nejen plno zážitků, ale i opálené tváře.


Komentáře pro tebe nejsou viditelné.

Vkládání nových komentářů pro tebe není povoleno.