Mezinárodní cena vévody z Edinburgu

Prestižní vzdělávací program pro mladé lidi, který tě podporuje v osobním rozvoji a získávání dovedností uplatnitelných v budoucím životě a práci. Přidej se i ty k více než 8 milionům úspěšných absolventů napříč 140 zeměmi světa.

Pokud je ti 14 až 24 let, neváhej a zapoj se v rámci našeho DofE centra do programu. Získáš svého vedoucího, který ti bude pomáhat ve tvé cestě DofE. Pokud jsi členem našeho oddílu, můžeš se zapojit v rámci vlčí smečky již od 13 let.

O co jde?

Program DofE je příležitostí, jak získat nové přátele, silné zážitky a užitečné dovednosti.

Program DofE je tady od toho, aby ti pomohl zdolat výzvy, které bys chtěl(a) překonat a splnit si sny, které máš. V programu DofE se budeš dlouhodobě a pravidelně věnovat aktivitám ve čtyřech oblastech: rozvoj talentu, dobrovolnictví, sport a dobrodružná expedice, na zlaté úrovni navíc vyrazíš na akci s pobytem. Vstup do programu je dobrovolný a jeho účastníci mezi sebou nesoutěží. Tyhle věci si můžeš plnit i sám, ale někdy člověk potřebuje vnější motivaci.

V programu DofE budeš mít čas i podporu od svého vedoucího, abys přemýšlel(a), jaké jsou tvé zájmy, schopnosti a ambice, a na základě toho si stanovil(a) cíle v jednotlivých oblastech programu. K dosažení těchto cílů tě dovede jen tvá vytrvalost a odhodlání. Nakonec tě čeká skvělý pocit z dosaženého úspěchu, posunutí hranic toho, co dokážeš, získání nových zkušeností, zážitků a kontaktů.

Z programu DofE si odneseš jen tolik, kolik do něj vložíš, protože v něm stejně jako v životě k opravdovému úspěchu nevedou žádné zkratky. Za vložené úsilí navíc získáš prestižní certifikát – Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu – který ti předají významné osobnosti z České republiky či Velké Británie.

Pokud chceš vědět více o úrovních programu, ceně a jednotlivých aktivitách, tak se podívej na webové stránky programu nebo přijď první úterý v měsíci od 18 do 19 hodin k nám do klubovny. Programu se budeme věnovat spíše na začátku. Můžeš taky napsat na dofe@tom1303.cz

Instruktoři

Kdo ti u nás může s DofE pomoct? Všichni tihle z našeho instruktorského týmu:

Martin Strnad

Kontakt v klubovně, průvodce jednotlivých účastníků, vedoucí expedic a hodnotitel

Martin Kufa

Koordinátor programu, vedoucí expedic a hodnotitel

Roman Raab

Hodnotitel a vedoucí expedic

Kateřina Sliwková

Hodnotitel a vedoucí expedic