Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Martin Kufa, ale u nás v oddíle mi říkají Kufi, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 22 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

První trénink #Másla

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Kufi
Instruktorský tým
Sraz
23. 9. 2017, 09:00
 Loďka
Místo konání
Konec
23. 9. 2017, 12:00
 Loďka

Tato akce není zpoplatněna.

Popis
Nazdar všichni! Asi si říkáte co znamená akce "první trénink" a hashtag "Másla!", že? Tak abych uvedl všechno na pravou míru, aby nebyl nikdo zmatený. Já(Kufi), Losos a Máslo (aneb tým Másla!) jsme se rozhodli, že pro Vás přes rok uděláme sérii sportovně-tréninkově založených akcí přes celý rok.
Nemyslete si, že Vás naženeme do posilovny a budeme po Vás chtít, abyste nazvedali co nejvíc kil, ALE abychom si zasportovali, zaběhali, a trochu zacvičili (když už máme tu workoutovou klec) a u toho se pobavili.
Co bude znamenat první trénink? Abychom měli všichni nějaké srovnání, uděláme si na začátku tabulku s Vašimi výkony na prvním tréninku, každého z přihlášených nebo těch co budou chtít, a na konci roku uděláme druhou tabulku tak, abychom viděli jestli jsme se za rok zlepšili.
Tak neváhej a přihlaš se! 
S sebou
  • sportovní oblečení podle počasí
  • tenisky
  • pití
  • mikina
  • věci na převlečení
  • boty na přezutí a ponožky
Soubory
Zúčastní se