Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Andrea Podleśná, ale u nás v oddíle mi říkají Smíšek, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 28 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

Vikingové 2018

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Smíšek
Instruktorský tým
Sraz
28. 7. 2018, 07:00
 Třinec Centrum
Místo konání
Konec
11. 8. 2018, 16:41
 Třinec Centrum
Cena
3800,-
Zaplatit do

20. 6. 2018

Popis

V Dánsku zemřel vikinský král. Vikingové, kteří se právě kvůli tomuto králi vydali objevovat nové země a nalezli Island, se tuto zprávu dozvěděli v době, kdy poznali celý ostrov a celý ho osídlili. Zdál se jako vhodný domov a to zejména pro svou krásu a úrodnou sopečnou zem. Přesto se někteří Jarlové rozhodli vzít své nejvěrnější a vrátit se do rodného Dánska, aby se utkali o nástupnictví na královský trůn s cílem stát se králem vikingů.


Složení klanů je následující:

Medvědí klan (modrá):​ Stračen, Chip, Palo, Anežka, Domino, Ela, Anička

Vlčí klan (červená):​ Vojta, Bea, Vašo, Deny, Maja, VítR, Ondra

Havraní klan (žlutá):​ Rudek, Strom, Klárka, Honzík, Kryštof, Filda, Milan

Beraní klan (zelená):​ Buldok, Lea, Prokop, Anetka, Miky, Kuba

S sebou
  • Drobnosti: průkaz na prokázání věku v dopravním prostředku (pro děti od 10), sluneční brýle, mýdlo na praní, kolíčky (trocha), batůžek+pet flašku (KLASICKOU OD MINERÁLKY a minimálně litrovku), ešus, lžíci, hrnek, kšiltovka, šátek na hry (TVAR KOSTKY), uzlovačka, zápisník, tužka, baterka
  • Věci na spaní: oblečení podle tepelného komfortu spacáku, spacák a karimatku
  • Hygienické potřeby: ručník, mýdlo, kartáček a pastu na zuby, opalovací krém, šampon, osobní léky (samozřejmě je nutno nahlásit), repelent
  • Oblečení: spodní prádlo, ponožky, 3x triko s krátkým rukávem, mikina, triko s dlouhým rukávem, kraťasy, dlouhé kalhoty, kapesníky, dvoje boty (TENISKY A SANDÁLY - NE CROCSY a podobné), pláštěnka, větrovka (softshelka), plavky
  • Oddílový zpěvník (kdo má z předešlých táborů)
  • Švihadlo - ze Sportisima značky Aress za 39 Kč model: 6711004319, 6711004326 nebo 6711004324 (stačí zadat do vyhledávače, liší se pouze barvou)
  • Oblečení ve vikinském stylu - informace u zajímavostí akce
  • Přiměřené kapesné (doma nechte cennosti, mobily, větší náušnice, zbytečnosti navíc - při zničení nebo ztrátě - na vlastní odpovědnost)
Zajímavosti

Chceš svému Jarlovi do své vikinské obce přinést nějaké suroviny do začátku? Pak se připoj k hořcové výzvě a splň nějaký odznak. Za každý vyhlášený odznak, který splníš, dostaneš surovinu do začátku. Za každý splněný tajný odznak dostaneš suroviny dvě. Hurá do toho.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace k oblečení vikinského stylu:


Každý správný viking by měl jako viking i vypadat. Přibalte s sebou tedy oblečení vikinského stylu. Kdo má z loňska tuniku, určitě ji vemte s sebou. Kdo z ní vyrostl, zkuste ji nabídnout některému z menších). Určitě se najde někdo, komu poslouží.


Oblečení si můžete se skupinách sladit podle barev. Při hledání informací o tom, jak takové oblečení vypadá, najdete mnoho typů a obrázků, v klubovně pak budou dole vylepeny nějaké příklady. Inspirujte se spíše vikingy na území Dánska či Norska. Oblečení můžete doladit stylovými doplňky.


Určitě ale zapomeňte na helmy z rohy!!! Jde o jeden z největších mýtů ohledně vikingů vůbec.


Také pamatujte na to, že v oblečení budete hrát hry, takže by mělo být pohodlné, vzdušné a neměli byste v něm mít problém s pohybem. Pokud tedy holky zjsití, že většina vikinských šatů je dlouhá po zem, tak určitě nevadí, když si vymyslíte kratší variantu či variantu s rozparky tak, ať můžete v šatech běhat.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace k placení:

Jako závazné potvrzení přihlášení je potřeba uhradit první platbu za tábor a to nejméně ve výši

500,-Kč. První platba je splatná do 25. 3. 2018, pro později přihlášené do týdne od přihlášení. Zbytek částky je potřeba uhradit do 20. 6. 2018 a to v jedné, nebo ve více platbách. Nejmenší částka platby je 500,-Kč. Dodržujte prosím variabilní a specifický symbol, aby se platby v systému dobře párovaly.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Co tak asi musí umět človíček na našem táboře a co by bylo dobré, kdyby se doma dopředu naučil pro použití v kuchyni:

1. a 2. třída - umí namazat chleba i rohlík, zvládnou loupání zeleniny a mytí nádobí

3. a 4. třída – to, co předchozí + škrábání brambor a krájení zeleniny, brambor, sýra, základní dovednosti vaření (vědět jak dlouho se dělá rýže, brambory, míchání a odměřování)

5. a 6. třída – to, co předchozí + krájení cibule na hrubo

7. třída a výš – to, co předchozí + umí rozdělat oheň a udržet ho, nakrájí salám, špek, krájení cibule na jemno a krájení chleba a pečiva, 


Kromě toho očekáváme, že se všichni umí o sebe postarat ohledně hygieny, oblékání a umí si vyprat věci v ruce.

Transport
Spoje tam

Třinec Centrum

07:18Hranice na Moravě

08:48

Hranice na Moravě

08:51Vsetín

09:42

Vsetín, aut. stan.

12:25Hošťálková, tělocvična

13:02

Hošťálková, tělocvična

13:02tábořiště

13:40

Spoje zpět

tábořiště

10:00Hošťálková, tělocvična

10:50

Hošťálková, tělocvična

11:00Vsetín, aut. stan.

11:25

Vsetín

14:02Hranice na Moravě

14:54

Hranice na Moravě

15:14Třinec Centrum

16:41

Zúčastní se
Lea
Bea
Daniel Baier
Milan Holotňák
Jakub Wojnar
Anna Wojnarová