Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Martin Strnad, ale u nás v oddíle mi říkají Maco, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 46 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

1. schůzka druhá grupa

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Maco
Instruktorský tým
Sraz
11. 9. 2019, 17:15
 Loděnice
Místo konání
Konec
11. 9. 2019, 19:00
 Loděnice

Tato akce není zpoplatněna.

Popis
 Schůzky budou v letošním školním roce dvě za sebou v jednom dni, první schůzka začíná dříve (16:00 – 17:45) a druhá začíná později (17:15 – 19:00). V době od 17:15 do 17:45 se obě skupiny prolnou a po tento čas bude probíhat schůzka společně. Vyberte si tu skupinu, kterou budete dobře stíhat a lépe vám vyhovuje. Na tu se pak přihlaste. Podrobnosti k organizaci a systému v novém školním roce si přečtěte níže.

Zajímavosti

V tomto školním roce trochu změníme systém schůzek a akcí.

Rádi bychom celoročně v rámci aktivit a činností na středečních schůzkách i víkendových akcích pracovali na tom, abychom na letních táborech, které jsou vrcholem celoroční činnosti, dosáhli přibližně stejné úrovně znalostí, dovedností i fyzické připravenosti všech našich členů, kteří by se táborů chtěli účastnit. Rádi bychom zachovali u v dalších letech naši standardní úroveň oddílových aktivit a nechceme jít tou cestou, že budeme slevovat z nároků na jejich účastníky. Níže uvedená nová pravidla by měla přispět k naplnění těchto cílů.

Nově budou členové, kteří nesplní podmínky, vyřazeni ze schůzek. Oddílové schůzky budou mít maximální počet 12 lidí na jednu schůzku. Zatím spustíme přihlašování pro 10 a dvě místa si necháme jako rezervu. Každý, kdo chodí na schůzky, chodí pravidelně na schůzky i akce tak, aby vždy během uplynulých dvou měsíců nasbíral alespoň 60 % možných bodů. Například v září a říjnu budou 4 akce x 10 bodů a 8 schůzek x 4 body. Dohromady můžete nasbírat 72 bodů. Pro chození na schůzky je potřeba nasbírat aspoň 43 bodů. Z toho vyplývá, že bez akcí to nelze splnit. Při nesplnění bude ještě záležet na tom o kolik bodů se to nepovede. V tom horším případě bude příslušný hříšník vyloučen z družin (ti co chodí na schůzky), ale dále je členem oddílu a může chodit na akce. Pokud by chtěl opět na schůzky, musí o to požádat a hodnotí se, jestli v posledních dvou měsících odchodil 100% akcí. Do akcí pro tento účel se počítají pouze akce, které mají za názvem *.

Všichni mohou chodit na schůzky bez omezení v době vyhlášených vodáckých tréninků.

Tím vzniká možnost členství, kdy chci být v oddíle, ale nemám čas chodit v týdnu na schůzky. V pořádku. Jsme turistický oddíl a je tedy důležitější chodit na akce.

Účast na TML. Na TML pojede x nejlepších v celoročním bodování.

Účast na Zimním táboře a Podzimkách není nijak systémem ovlivněna a může se přihlásit kdo chce. Kapacita je však omezena a tak platí kdo dřív….

Účast na letním táboře je omezena pravidlem. Kdo chce jet na tábor se musí, v období od září do dubna, zúčastnit minimálně 7 akcí s hvězdičkou. Kdo nesplní, nejede na tábor. Pokud to nevychází, je možné akce doplnit účastí na akci v květnu nebo na akci, která nemá hvězdičku. Tyto akce budou vyhlašovány aktuálně během roku. Takto lze nahradit maximálně dvě akce.

Akce v kalendáři. V září jsou na webu zveřejněny všechny turistické a pro oddíl důležité akce. Vychází asi dvě do měsíce a jsou to akce, které se počítají do všech zmiňovaných omezení a průměrů. Jsou to buď tradiční akce, závody nebo turistické akce pěší a na běžkách. Jsou označené *. Cyklo akce, vodácké akce a různé jiné (bruslení, stolní hry a podobně) se budou vyhlašovat aktuálně a budou přístupné pro omezený počet lidí, nebo pro konkrétní skupinu. Například na Cyklo pojedou jen ti, co zvládnou zkoušky z cyklistiky, na vodu ti, co budou mít vodáckou hodnost. Na jarní Olši třeba pojedou jen ti, co budou mít hodnost Lodník II. třídy a vyšší.