Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Andrea Podleśná, ale u nás v oddíle mi říkají Smíšek, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 30 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

Zóna

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Smíšek
Instruktorský tým
Sraz
26. 10. 2019, 04:50
 Třinec Centrum
Místo konání
Konec
30. 10. 2019, 16:40
 Třinec Centrum

Info o platbě uvidíš po přihlášení.

Popis
9. října 2151

Tak tohle už nemůže být náhoda, zrovna dneska, když je to přesně sto let, co tady dřepíme. Zdál se mi sen o tom, jak se procházím po louce plné rozkvetlých květin všech barev, co jsem nikdy neviděl, a na nebi září slunce tak silně, jak bych si to sám nikdy nedokázal představit. Jestli to tam nahoře vypadalo opravdu takhle, tak chci vědět, jestli tam vůbec něco zbylo. Třeba to na povrchu vypadá jako v mém snu a trčíme tady zbytečně. Ale já už tady nechci být ani chvíli, ať je to jak chce, mám po krk tohohle systému a všech těch páprdů, a vůbec všeho tady. Připadá mi to směšné. Jsme nejspíš poslední na Zemi a jen čekáme. Čekáme, až se to na nás všechno sesype, vyhladovíme, nebo navzájem se začneme nesnášet tak, že se pozabíjíme. Jediná výhoda je, že mě nikdo kontrolovat nebude, jsem totiž škrabač, můžu si všechno v klidu promyslet a naplánovat, aniž by si toho někdo všiml.

S sebou
  • Věci ze seznamu Víkendovka
  • kapesné
  • oblečení podle vylosovaného povolání
  • Velké batohy se na srazu dají do dodávky!!! Do vlaku mějte malý batůžek se svačinou, pitím a průkazkou na prokázání věku do vlaku :-)
  • Velké batohy se na srazu nabalí do dodávky. Do vlaku mějte malý batůžek se svačinou, pitím a průkazkou na prokázání věku :-)
  • Zpěvník
Zajímavosti
Letošní Podzimky si připravili opět vlci a zkusí si udělat celou akci. Můžeme se zase těšit na zajímavé téma, hry, poznání nové částí České republiky a skvělou partu.

Rozdělení naší zóny do čtvrtí:
  • Prokop, Vašo, Dodo, Naďa, Mája, Anežka
  • Víťa, Myšák, Bára, Čenda, Filda
  • Bea, Veve, Kryštof, Tom, Anet
PDF soubor s rozdělením povolání je přiložen níže.
Transport
Spoje tam

Třinec Centrum

05:09Pardubice hl. n.

08:39

Pardubice hl. n.

09:03Čachnov

10:21

Spoje zpět

Pokřikov

11:12Pardubice hl. n.

12:06

Pardubice hl. n.

13:23Třinec Centrum

16:40