Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Martin Kufa, ale u nás v oddíle mi říkají Kufi, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 23 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

LT: Hon za kopím osudu

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Kufi
Instruktorský tým
Sraz
2. 8. 2020, 00:00
Místo konání
Konec
16. 8. 2020, 00:00

Info o platbě uvidíš po přihlášení.

Popis
Nové vědecké metody odhalily, že Kopí osudu, uložené v Hofburgu není pravé! Tento skandál proletěl svět, a mnoho archeologů a dobrodruhů se vydalo do celého světa hledat ono Kopí, ale po rocích hledání nikdo nic nenašel a veškeré naděje uhasly. Kopí osudu, které podle legendy způsobilo smrt Ježíše Krista, se připisuje zázračná moc. Legionáři Longinovi vrátilo zrak, a kdo nese Kopí v čele armády, se stává neporaženým. Hrstka archeologů nedávno našla tajný deník neznámého autora, jehož stopy nás vedou k tomu, že tento artefakt se může nalézat v České republice. Pokud je tomu tak, můžeme nalézt obrovský a významný poklad, který musíme uchránit od toho aby se dostal do špatných rukou.

Letní tábor, který se bude konat po roce zase na jednom tábořišti v podsadových stanech se tentokrát nese v duchu hledání pokladů. Téma je inspirováno klasikou jako Indiana Jones, nebo Tomb raider, Uncharted, lovci pokladů popř. Mumie. Čeká nás hodně dobrodružství, plno překážek a logických hádanek.

Další informace budeme postupně přidávat. Sledujte web.
S sebou
  • viz seznam věcí na letní tábor - ke stažení
Zajímavosti
Postupně, jak se vám bude dařit plnit podmínky na účast na letňáku, vás budeme zvát k přihlášení. Je proto potřeba sledovat webovou poštovní schránku.
Přihlášení na tábor, jako vždy, závazně potvrdíte první platbou nejpozději do konce března. Kdo se bude přihlašovat v dubnu, ten zaplatí obratem. Další platby si klidně rozložte, ale jednotlivá platba nesmí být méně než 500,- Kč a nezapomeňte každou označit správným VS a SS. Celkově musí být tábor uhrazen do 15. června. Kdo potřebuje fakturu, tak místo první platby nám pošle pokyny k vystavení faktury.