Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Martin Strnad, ale u nás v oddíle mi říkají Maco, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 46 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

1. schůzka druhá grupa

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Maco
Instruktorský tým

Tato akce nemá žádný instruktorský tým.

Sraz
9. 9. 2020, 17:15
 naše Loděnice
Místo konání
Konec
9. 9. 2020, 19:00
 naše Loděnice

Tato akce není zpoplatněna.

Popis
Schůzky budou dvě za sebou v jednom dni, první schůzka začíná dříve (16:00 – 17:45) a druhá začíná později (17:15 – 19:00). V době od 17:15 do 17:45 se obě skupiny prolnou a po tento čas bude probíhat schůzka společně. Vyberte si tu skupinu, kterou budete dobře stíhat a lépe vám vyhovuje. Podrobnosti k organizaci a systému v novém školním roce je níže. Pokud se v tom neorientujete, nic se neděje. V září se vše podrobně vysvětlí a určitě si to sedne. 

V ZÁŘÍ BUDE PROBÍHAT VODÁCKÝ VÝCVIK. TAKŽE NA KAŽDOU SCHŮZKU SI VEZMĚTE VĚCI NA PŘEVLEČENÍ (STARŠÍ BOTY, DLOUHÉ TRIKO A MIKINU, KRAŤASY, RUČNÍK). TÝKÁ SE TO JIŽ PRVNÍ SCHŮZKY!!!
Zajímavosti

V tomto školním roce budeme pokračovat v systému schůzek a akcí jako loni, ale malinko ho upravíme, aby byl jednodušší na vyhodnocení a už na začátku dvouměsíce bude vidět na bodovací tabuli v klubovně, kolik bodů je třeba za dvouměsíc nasbírat. Vždy na konci měsíce se body přepíší na web do Boje o TML.


Celoročně v rámci aktivit a činností na středečních schůzkách i víkendových akcích budeme přidělovat body za schůzky (1 bod), víkendy (3 body), povinnou výbavu (1 bod), hry (1 bod) a znalosti (3 body). Členové, kteří nesplní podmínky budou vyřazeni ze schůzek. Oddílové schůzky budou mít maximální počet 14 lidí na jednu schůzku (výjimka může být, ale jen když to bude nutné).  Každý člen družin (ten kdo chodí na schůzky) chodí pravidelně na schůzky i akce tak, aby vždy během uplynulých dvou měsíců nasbíral alespoň 80% možných bodů získaných za akce a schůzky. Hry, dovednosti a povinná výbava se do základu výpočtu nepočítají, ale body z nich získané je možné použít pro splnění limitů. Pokud nedosáhne ani na 60% bodů bude příslušný hříšník vyloučen z družin (ti co chodí na schůzky), ale dále je členem oddílu a může chodit na akce. Pokud by chtěl opět na schůzky, musí o to požádat a hodnotí se, jestli v posledních dvou měsících odchodil 100% akcí. Pokud někdo dosáhne součtu bodů více než 60%, ale méně než zmíněných 80%, bude muset vše zlepšit v příštích dvou měsících. Pokud to nezvládne, bude následovat osud těch, kteří měli méně než 60% bodů. Body nad 80% se přelijí do dalšího období v poměru 3:1. Takže budu mít 6 bodů nad 80% a do příštího období dostanu 2 body k dobru.

 

Je možné mít členství, kdy chci být v oddíle, ale nemám čas chodit v týdnu na schůzky. Nebo chci být člen oddílu, ale nejsem schopen chodit tak často, abych se udržel na schůzkách. V pořádku. Jsme turistický oddíl a je tedy důležitější chodit na akce.

 

Účast na TML. Na akci za odměnu Takhle si Maluju Léto pojede x nejlepších v celoročním bodování. Přesný počet a případně jak uspět, najdete v záložce Boj o TML.

 

Účast na Zimním táboře a Podzimkách není nijak systémem ovlivněna a může se přihlásit, kdo chce. Kapacita je však omezena. Platí, kdo dřív, ten dřív.

 

Účast na letním táboře je omezena pravidlem. Kdo chce jet na tábor se musí, v období od září do dubna, zúčastnit minimálně 8 akcí. Kdo nesplní, nejede na tábor. Pokud to nevychází, je možné akce doplnit účastí na akci v květnu.

 

Akce v kalendáři. Na webu se v září objeví většina akcí předem, abyste si mohli naplánovat rok. Další akce se přidávají během roku. Vychází asi dvě do měsíce. Zejména cyklo akce, vodácké akce a různé jiné (bruslení, stolní hry a podobně) se budou vyhlašovat aktuálně a budou přístupné pro omezený počet lidí, nebo pro konkrétní skupinu. Budou počet akcí navyšovat, ne je nahrazovat. Takže každý má dostatek možností splnit limity. Body za tyto akce se nebudou počítat do základu pro výpočet procent, ale body z nich získané je možné použít do splnění limitů. Například na Cyklo pojedou jen ti, co zvládnou zkoušky z cyklistiky, na vodu ti, co budou mít vodáckou hodnost. Na jarní Olši třeba pojedou jen ti, co budou mít hodnost Lodník II. třídy a vyšší, apod.