Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Anna Mencnerová, ale u nás v oddíle mi říkají Ania, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 19 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

Výprava za nosem

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Ania
Instruktorský tým

Tato akce nemá žádný instruktorský tým.

Sraz
5. 12. 2020, 09:00
 Loděnice
Místo konání
Konec
5. 12. 2020, 16:00
 Třinec centrum - vlaková zastávka

Tato akce není zpoplatněna.

Popis
V tomto víkendu se můžete přihlásit na několik procházek s vedoucími, kteří si řekli, že i když nemůžeme dělat akce, tak vytáhnou alespoň malé skupinky do přírody a tím dopřejí rodičům trochu volného dne. přihlásit se můžete jenom na jednu akci z víkendu, aby se dostalo na co nejvíce lidí. 
S sebou
  • sváča a pití na celý den
  • vhodné oblečení podle počasí
  • dobrodružného ducha
Zajímavosti
Takjo! Jak můžete vidět v názvu, nečeká nás nic zrovna konkrétního nebo typického, základní trasa je přes Jahodnou do Vendryně, na Prašivou se zakončením ve Vendryni (vlakem) nebo až v Třinci na vlakové zastávce. Podle schopností účastníku se taky může stát, že si trasu zkrátíme nebo protáhneme, prostě půjdeme za nosem a poznáme strukturu okolních kopečků a vesniček. Je možné, že výlet obzvláštníme nějakou zajímavou hrou, proto prosím sledujte web a nejpozději den před akcí tady přidám podrobnosti do vybavení. 

Těším se na odvážlivce. 
Trasa
Třinec - Jahodná - Prašivá - Třinec
Zúčastní se