Přihlášení na akci

Chceš si s námi užít hromadu legrace?

Přihlaš se na tuhle akci a poznej nové lidi.

Ahoj! Jmenuju se Martin Kufa, ale u nás v oddíle mi říkají Kufi, a jsem vedoucí téhle akce. Jak se jmenuješ ty?

Díky, , budu si to pamatovat. Je mi 22 let, kolik let je tobě?

Už jsme skoro u konce. Pro případ, že by se Ti na akci něco stalo, mi napiš telefonní číslo na zákonného zástupce.

Tak, už mám skoro všechny potřebné údaje. Už potřebuju jen e-mailovou adresu, na kterou odešlu potvrzení a další informace týkající se téhle akce.

Hotovo!

Na adresu jsem právě odeslal e-mail, ve kterém ještě musíš potvrdit svou účast.
Budeme se na Tebe těšit!

Odhlášení z akce

Je mi líto, že Tě na akci neuvidím. Pokud je chyba na naší straně a napíšeš mi důvod, postarám se o to, aby se již tato chyba neopakovala.

Zrušení akce

Díky tomuto formuláři můžeš zrušit konání této akce. Vyber prosím důvod zrušení akce, a úplně nejlepší bude, když ten důvod ještě rozepíšeš. Pokud se nehodí žádná možnost, zvol "Jiný důvod" a popiš o jaký problém jde. Po odeslání formuláře ještě bude možné akci zobrazit, ale už s ní nebude možné nijak manipulovat ani přidávat komentáře. Přihlášeným členům budou odeslány soukromé zprávy a přihlášeným nečlenům informační e-maily.

Podzimky na hájence v Janíkově sedle

Akci založil
Maco
Vedoucí akce
Kufi
Instruktorský tým
Sraz
26. 10. 2016, 09:00
 Třinec Centrum
Místo konání
Konec
30. 10. 2016, 14:34
 Třinec Centrum
Popis

Rok se s rokem sešel a Vy nyní máte před sebou další Podzimky! Loni jsme úspěšně vyřešili Záhadu v Opárenském mlýně, ovšem letos musíme zachránit něco jiného, něco mnohem většího. Samotný filmově-pohádkový průmysl má problém se sledovaností. Je teda na Vás, abyste mu pomohli. Nebojte se, že Vás kromě filmaření nic jiného nečeká! Tak Hurá do přihlašování!

Každoroční podzimní prázdniny (Podzimky), které pro nás budou připravovat vlci se konají v Janíkově sedle na Hájence, poblíž Kopřivnice. Jelikož hájenka není z největších max. kapacita je 30lidí.

POZOR!!! JÍDLO ZDARMA !!!! POZOR

SEZNAM ROLÍ!

(předem upozorňuju, že položka jídlo zdarma nebude, jedná se pouze o upoutání pozornosti)

Pro všechny role se chystají kostýmy, ale i přesto režie prosí všechny herce a herečky, pokud vlastní nějaký kostým nebo část kostýmů co by se mohla hodit nějaké roli, ať ji směle vezmou. Taktéž bychom byli rádi, kdyby si každý účastník vzal s sebou (boty vhodné do pohádkové říše, Wiki 2016) boty, které nejsou ani tenisky, kroksy apod... jde nám o to, aby potom trpaslíci neběhali v razících adidaskách a princové v kroksách, snažte se pohledat nějaké polobotky starší, holínky trpaslíci určitě uvítají co Vás jenom napadne. a teď teda k seznamu:

Hlavní role - Jeníček,
Hlavní role - Mařenka,
Karkulka,
Čaroděj,
Sněhurka,
Zloba,
Zlatovláska,
ředitel pohadkove agentury,
princ,
dřevorubec,
trpaslik Doktor,
trpaslík č.1,
trpaslík č.2,
myslivec
+ další pohádkové postavy, co budou sloužit jako křoví :)

Na srazu se nejdříve zastavíte na parkovišti u dodávky, kde odevzdáte batoh. Pak teprve zajdete na perón kde bude čekat Smíšek s vlčí smečkou aby zajistili přepravu. Kdo nestihne odevzdat batoh, tak jede celou cestu s nim a také si ho odnese k chatě.

S sebou
  • nějaké pití na cestu + jídlo do vlaku (první společné až odpolední svačina), kapesné, věci na ven, oblečení do místnosti, pyžamko, spacák, přezůvky, pláštěnku, šátek, ručník, hygienické potřeby, dvoje boty (nejlépe pevné a tenisky a vhodné pro pohádkovou říši), uzlovačku, tužku, zápisník, průkazku pojišťovny, nějaké doplňky o kterých víte že se hodí k nějaké vypsané roli :)
Transport
Spoje tam

Třinec Centrum

09:23Bohumín

10:15

Bohumín

10:35Studénka

11:00

Studénka

11:24Kopřivnice

11:59

Spoje zpět

Kopřivnice

12:19Studénka

12:44

Studénka

13:08Bohumín

13:34

Bohumín

13:43Třinec Centrum

14:33

Zúčastní se